Home

potápač stredoveký stres juraj tarr kajak Na pokraji zníženie regeneratívne

Blog elitného kajakára Juraja Tarra, ktorý kedysi prekonal rakovinu a dávno  po tridsiatke získal tri tituly majstra sveta, o trpezlivosti a vytrvalosti  | Slovenský olympijský tím
Blog elitného kajakára Juraja Tarra, ktorý kedysi prekonal rakovinu a dávno po tridsiatke získal tri tituly majstra sveta, o trpezlivosti a vytrvalosti | Slovenský olympijský tím

Vlček a Tarr sú vo finále. Vo štvrtok môžu zabojovať o medailu - Olympijské  hry 2016 - Športweb
Vlček a Tarr sú vo finále. Vo štvrtok môžu zabojovať o medailu - Olympijské hry 2016 - Športweb

Kanoistika-MS: Slovenský štvorkajak v K4 500 m až na 5. mieste

Vlani za Maďarsko, tento rok ho kanoista Gascal odsunul a získal bronz: Som  Slovák!
Vlani za Maďarsko, tento rok ho kanoista Gascal odsunul a získal bronz: Som Slovák!

Ohlasy osobností na zisk striebra slovenského štvorkajaka

Kajakár Juraj Tarr: Na olympiáde v Pekingu sme mohli získať aj zlato | Ahoj  Komárno
Kajakár Juraj Tarr: Na olympiáde v Pekingu sme mohli získať aj zlato | Ahoj Komárno

Juraj TARR - Canoe Sprint, Canoe Marathon Athlete

Slovenský dvojkajak v zložení Erik Vlček, Juraj Tarr obsadil na 1000 m  trati na OH v Riu celkové 8. miesto | Slovenský olympijský tím
Slovenský dvojkajak v zložení Erik Vlček, Juraj Tarr obsadil na 1000 m trati na OH v Riu celkové 8. miesto | Slovenský olympijský tím

Z JIS-ky sa vrátil na stupne víťazov. Bojovník Tarr ukončil kariéru,  skúsenosti chce odovzdávať juniorom | Slovenský olympijský tím
Z JIS-ky sa vrátil na stupne víťazov. Bojovník Tarr ukončil kariéru, skúsenosti chce odovzdávať juniorom | Slovenský olympijský tím

Erik Vlček a Juraj Tarr sa nestihli odhlásiť zo súťaže, zajtra zabojujú o  medaily
Erik Vlček a Juraj Tarr sa nestihli odhlásiť zo súťaže, zajtra zabojujú o medaily

Slovenský dvojkajak Erik Vlček - Juraj Tarr má zlato - fotogaléria -  sport.sme.sk - Šport SME
Slovenský dvojkajak Erik Vlček - Juraj Tarr má zlato - fotogaléria - sport.sme.sk - Šport SME

22 Denis Myšák Photos and Premium High Res Pictures - Getty Images

Juraj Tarr – Wikipédia

Juraj Tarr | TA3

Máme druhé zlato, Vlček s Tarrom triumfovali aj v K2 na 500 m - Dobré noviny

Vlček a Tarr majú miestenku na OH, medaila im tesne ušla | Info.sk

Dvojkajak Vlček - Tarr síce vo finále, ale posledný: Zlato si v K2  vybojovali Nemci | Športky.sk
Dvojkajak Vlček - Tarr síce vo finále, ale posledný: Zlato si v K2 vybojovali Nemci | Športky.sk